Plener ślubny, Poczdam, sesja plenerowa w mieście tak uroczym i ciekawym, jak związek Martyny z Bartkiem. Majestatyczne kolumny i smukłe sylwetki pięknie ubranych dwojga ludzi. Idealna pogoda na taki plener w zabytkowym miejscu, delikatne światło muska kolumny i postacie wpatrzone w siebie z uczuciem.
Delikatny wiatr sprawia, że sukienka porusza się niczym jakby panna młoda tańczyła walca. Potęga starych pałacowych murów jest równie wielka jak uczucie tych dwojga, na dziedzińcu orkiestra ma próbę przed wieczornym koncertem, wystarczy zamknąć oczy i czyje się atmosferę dawnej świetności miasta władców. Martyna i Bartek poruszają się delikatnie i z taką gracją, jaką kocha fotograf ślubny. Zdjęcia oddają urok osobisty i więź łączącą tych dwojga zakochanych ludzi. Kamienne posągi patrzą zadumane na Martynę i Bartka nie mogąc nadziwić się tak wielkiemu uczuciu.
Spokój i cisza panują w mieście jak gdyby czas się zatrzymał. My z przyjemnością uwieczniamy uroczą parę na sesji ślubnej, w przepięknym miejscu.

Fotograf na ślub patrzy jak na historię dwojga zakochanych ludzi i opisuje ją zdjęciami. Efektem końcowym jest album ślubny a w nim zdjęcia ślubne czarno-białe lub fotografie kolorowe z wesela, w dobrej jakości, okładka albumu doda charakteru oprawy i trwałości samego albumu, wszystko razem przetrwają pokolenia.

© 2021 FotomatArt - Profesjonalne Studio Fotograficzne Barbara i Jacek Matuszak